Diagnostika

Drukāt

Kā zināms, lai automobīlim uzstādītu gāzes iekārtu, ir jāpārbauda tā tehniskais stāvoklis. Daudzi autoservisi izvairās apkalpot automobīļus, kuriem ir uzstādītas gāzes iekārtas, un instrumentu panelī degošās dzinēja vadības sistēmas lampas izsauc paniku. Mūsu servisa speciālists veicot profesionālu diagnostiku, noteiks un novērsīs defektu. Lai atvieglotu automobīļa apkalpošanu, Jūsu ērtībām, mēs esam iegādājušies LAUNCH diagnostikas aparatūru. Uzstādot gāzes iekārtu, diagnostika tiks veikta bez papildus maksas.

Autogāzes sistēmas testeris Ar LAUNCH X431 DIAGUN FULL sistēmtesteri ir iespējams veikt motora vadības sistēmas diagnostiku automobīļiem, kuru vadības sistēmā tiek reģistrētas un saglabātas kļūdas, tās nolasot, ir iespējams vieglāk atrast defektu. Tā kā šobrīd lielākā daļa automobīļu uztur OBD un OBDII standartus, tad pieslēgšanās pie tā vadības notiek caur iebūvēto OBD spraudni. Sīkāk par OBD – www.obdii.com

Tā kā ne visi augstsprieguma sistēmas un mehāniskie defekti kā kļūdas parādās dzinēja vadības atmiņā, automobīlim tiek pieslēgts augstsprieguma stends un tiek veikta mehānisko daļu diagnostika.